Kontakta oss

Vi är redo att hjälpa dig

E-post

Vi svarar inom 24 timmar

Telefon

Måndag–torsdag 8–16 och fredag 8–13

Adress

294 77 Sölvesborg

Kontakt os og kom hurtigt igennem

Så snabbt svarade vi i genomsnitt när våra kunder ringde oss 2021. Det hade förmodligen gått ytterligare några sekunder snabbare om vi inte då och då också behövt ta en kopp kaffe.

Vill du få en gratis genomgång av vad SMS-Service är?

SMS-Service på computer

Möt vårt team

Magnus Andersson

Country Sales Manager - Sverige

magnus@blueidea.se

+46 (0) 723 36 56 56

Philip Tennevi

Account Manager - Sverige

philip@blueidea.se

+46 (0) 723 36 56 57

Flemming Bøgely

CEO

flemming@blueidea.dk

+45 26 86 69 69

Mathias Styven Ehlers

CCO

mathias.ehlers@blueidea.dk

+45 81 10 14 14

Nina Holstrup

Kundkonsulent

nina@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Christina Conradi

Kundkonsulent

christina@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Mathias Lindholm

Kommunikationskonsult

mathias@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Mike Høgdal Thomsen

Account Manager – Danmark

mike@blueidea.dk

+45 30 64 47 47

Peter Frost

Projektledare

peter.frost@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Arne Sostack

Senior Software Developer

arne@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Claus Elmann

Senior Software Developer

claus@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Peter Rask Kristensen

Frontend Developer

peter@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Jeppe Gyberg

Full-Stack Developer- Elev

jeppe@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Lone Rønbjerg Fuglbjerg

Ekonomi

finance@blueidea.dk

+45 70 20 53 53

Jussi Torvinen

Country Sales Manager - Finland

jussi@blueideafinland.fi

+358 4059 37328

Otto Liljeström

Country Sales Manager - Finland

otto@blueideafinland.fi

+358 50 351 3841

Jon Risvig

Ledamot

jon@vpkapital.dk



Klaus Bülow Davidsen

Styrelseordförande

klaus@vpkapital.dk



Följ oss på sociala medier

Följ oss på sociala medier

... Och få viktig information och en liten inblick i vår vardag.